VšĮ Trakų ligoninėje – visas paslaugų spektras

2020-11-11
Slaugos-ir-palaikomojo-gydymo-skyriaus-bendrosios-praktikos-slaugytoja-Laima-Vanagienė-ir-VšĮ-Trakų-ligoninės-direktorius-Antanas-Česnulevičius.jpg

Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Laima  Vanagienė ir VšĮ Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius

Vis aštrėjanti pandeminė situacija Lietuvoje toliau barsto iššūkius tiek šalies viešajam, tiek privačiam sektoriams. Itin dideli išbandymai tenka sveikatos priežiūros įstaigoms, jų vadovams ir personalui, kurie kas dieną susiduria su realia ir tiesiogine koronaviruso infekcijos grėsme.

Nepaisant visų sunkumų, Trakų konsultacinėje poliklinikoje dirba visi gydytojai specialistai, į kuriuos galima kreiptis gavus šeimos gydytojo siuntimą (išskyrus atvejus, kai kreipiamasi į gydytoją dermatologą, nes tuo atveju siuntimo nereikia). Beje, siuntimas gali būti išduotas ir nuotoliniu būdu. Taip pat su džiaugsmu pranešame gyventojams, kad šiuo metu tiek mokamas, tiek nemokamas dantų protezavimo paslaugas teikia trys gydytojai odontologai. Dėl nemokamos dantų protezavimo paslaugos gali kreiptis pacientai, turintys Teritorinės ligonių kasos pažymas. Pas gydytoją odontologą-protezuotoją gyventojai jau gali registruotis šiais telefonų numeriais: 8 528 55863, 8 616 18165.

 

Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Regina Auštrienė ir direktoriaus pavaduotoja medicinos ir valdymo reikalams Aušra Koršunova

 

Pabrėžtina yra tai, kad kreiptis į bet kurį gydytoją specialistą yra galimybė tik neturint jokių COVID-19 būdingų simptomų, o prevencijos tikslais prie įėjimo į polikliniką durų kiekvienam lankytojui yra matuojama temperatūra.

VšĮ Trakų ligoninė aktyviai dirba, juda į priekį ir stengiasi atliepti visų Trakų miesto ir rajono gyventojų poreikius. Įstaigoje nuolat ir intensyviai gerinama infrastruktūra. Pavyzdžiui, pastarąjį mėnesį baigtas remontuoti Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius: buvo remontuotos palatos, koridorius, įrengtos laikymosi atramos.

Siekdama užkirsti kelią viruso plitimui, VšĮ Trakų ligoninė taiko visas saugumo priemones: draudžia pacientų lankymą, reguliariai tiria personalo darbuotojus, stengiamasi užtikrinti kuo mažesnį personalo darbuotojų tarpusavio kontaktavimą.

COVID-19 įneša daug sumaišties į kiekvienos įstaigos kasdienybę, sujaukia įprastą darbo ritmą naujais ir vis besikeičiančiais reikalavimais ir uždaviniais, todėl labai svarbu, kad gyventojai būtų tolerantiški ir supratingi šiuo visiems nelengvu periodu. Labai svarbu visiems būti sąmoningiems ir elgtis atsakingai  –  dėvėti kaukes, laikytis atstumo, mažiau kontaktuoti su kitais.  Tik suvieniję savo jėgas ir veiksmus galime nugalėti klastingą ir vis modernėjantį priešą –  koronaviruso infekciją.

Direktoriaus pavaduotoja medicinos ir valdymo reikalams Aušra Koršunova

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.