VšĮ Trakų ligoninėje jau teikiamas modernus ir pacientui patogesnis išsiplėtusių kojų venų gydymo būdas lazeriu.

2024-04-18
Kojų-venos.jpg

VšĮ Trakų ligoninėje plečiamos paslaugos pacientams ir jau teikiamas modernus ir pacientui patogesnis išsiplėtusių kojų venų gydymo būdas lazeriu. 

Operacijos lazeriu privalumai yra tie, kad operacija nereikalauja specialaus pasiruošimo, ji neskausminga ir neilga, o po operacijos tą pačią dieną pacientas gali vykti į namus, nelieka randų, galima greitai grįžti prie įprasto gyvenimo.

Turint nusiskundimų dėl išsiplėtusių kojų venų, pirmiausia reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją, kuris, įvertinęs paciento sveikatos būklę, nuspręs dėl tolesnio gydymo – tyrimų, siuntimo konsultuotis pas specialistą ir kt.

Turėdamas siuntimą kojų venų operacijai, pacientas gali rinktis gydytoją ir gydymo įstaigą, kuri turi sutartį su TLK, ir gauti PSDF lėšomis apmokamas paslaugas.

VšĮ Trakų ligoninės aukštos kvalifikacijos ir patyrę gydytojai chirurgai D. Dominauskas, P. Petrikas ir kt. gydo išsiplėtusias venas pažangiausia lazerine technologija. Operacijos metu, naudojant ultragarso aparatą, į pažeistą venos kamieną įvedamas šviesolaidis. Venos sienelė iš vidaus veikiama individualiai parinkta lazerio spindulio energija, sukeliančia sienelės susitraukimą ir pilną vėlesnį surandėjimą. Lazeriu atlikti venų operacijas galima 95 proc. pacientų. Skalpelis reikalingas tik tais atvejais, kai liga yra pažengusi. Gydymas atliekamas naudojant ultragarsą, todėl net 97 proc. atvejų pasiekiamas puikus klinikinis efektas.

 

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.