VšĮ Trakų ligoninėje jau atliekamos akių vokų operacijos

2023-08-10
Akių-vokų-operacijos.jpg

VšĮ Trakų ligoninėje jau atliekamos ligonių kasų kompensuojamos akių vokų pakėlimo operacijos. Patyrusi gydytoja oftalmologė – mikrochirurgė Laura Arbatauskytė specializuojasi vokų chirurginės korekcijos, kataraktos chirurgijos srityse. Tobulina savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje bei periodiškai skaito pranešimus specialistams oftalmologine tematika. 

Informuojame, kad akių vokų pakėlimo operacija gali būti kompensuojama iš PSDF biudžeto tais atvejais, kai ji yra atliekama ne kosmetiniu tikslu, o pagal medicinines indikacijas. Nustatyti, ar yra medicininių indikacijų konkrečiai operacijai, gali tik gydytojas specialistas konsultacijos metu. Akių vokų korekcijos priskiriamos dienos chirurgijos paslaugai, po kurios pacientas išleidžiamas į namus.

Pacientams, kenčiantiems dėl užkritusių vokų, pirmiausia rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją. Įvertinęs paciento sveikatos būklę, jis išrašys siuntimą gydytojo oftalmologo konsultacijai. Jeigu gydytojas oftalmologas nuspręs, kad operacija būtina – pacientui bus išduodamas siuntimas operacijai. Tokiu atveju Jums reikės atlikt papildomus tyrimus ir nesant kontraindikacijoms šeimos gydytojas nukreips Jus operacijai.

Primename, kad siuntimas nemokamai konsultuotis pas specialistus išduodamas ne pagal paciento norus, bet pagal poreikį, atsižvelgiant į nustatytą ligos diagnozę bei sveikatos būklę.

Privalomuoju sveikatos draudimu nedraustiems pacientas šios paslaugos teikiamos mokamai.

Registracija gydytojų specialistų konsultacijoms vykdoma telefonu 8 (528) 55 863,  VšĮ Trakų ligoninės registratūroje arba internetu.

 

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.