TRAKŲ LIGONINĖJE 300-IS KŪDIKIS

2019-12-23
300.jpg

Adrian iš Šalčininikų – Trakų ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje gruodžio 20 d. gimęs 300-asis kūdikis. Pirmadienį  savivaldybės merė Edita  Rudelienė ir  Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius su Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Vilija Variakojiene ir gydytoja Jolanta Dirsiene aplankė naujagimį, pasveikino mamytę palinkėdami gražių švenčių. Įteikė simbolinę dovaną, skelbiančią Trakus Lietuvos kultūros sostine, –  glaustinukę su „Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020“  logotipu.

Mamytė džiaugėsi nuoširdžia medikų priežiūra, idealiomis sąlygomis. Šalčininkietė ir pirmąją šeimos atžalą gimdė Trakų ligoninėje.

Merė aplankė dar tris mažylių susilaukusias mamas: trakietę, lentvarietę ir vilnietę.

Visų naujagimių mamos, šiais metais pagimdžiusios Trakų ligoninėje, dovanų gauna trakietės dr. Lolitos Piličiauskaitės-Navickienės leidinį „Šeimos knygą“, kurioje patirtis tėveliams, auginantiems mažylį, perteikiama inovatyvia muzikine ir žodine forma. O kitais metais knygą pakeis simbolinė dovana, susijusi su Trakais – Lietuvos kultūros sostine 2020.

„2018 metais Trakų ligoninėje gimė 306 mažyliai, 300-asis – gruodžio 25-ąją. Šiandien, gruodžio 23-iąją, mus pasveikino  303-ias naujagimis. Iki naujų metų dar yra daugiau negu savaitė“, – pasakoja A.Česnulevičius.

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.