Pasirūpink savimi – pasitikrink dėl gimdos kaklelio vėžio

2016-02-24

VšĮ Trakų ligoninė kartu su Valstybinio patologijos centru kviečia prisijungti prie vykdomos akcijos „Pasirūpink savimi – pasitikrink dėl gimdos kaklelio vėžio”.

Kovo mėnesį siūlome skystosios citologijos PAP tyrimą VšĮ Trakų ligoninėje atlikti už ypatingą kainą. Kovo 1 – 30 paimto mėginio ištyrimas kainuos tik 15 EUR (įprasta kaina 25 EUR).

Dėl mėginio paėmimo kreipkitės į VšĮ Trakų ligoninės Konsultacinės poliklinikos akušerijos-ginekologijos kabinetą (Mindaugo g. 13, Trakai) darbo dienomis nuo 13 val. iki 17 val., su savimi turėkite asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Atkreipiame dėmesį, kad išankstinė moterų registracija skystosios citologijos PAP BD SurePath™ tyrimui nebus vykdoma.

Trakų ligoninės administracija