Pagalba ne tik medikams, bet mums visiems

2020-04-02
Foto.jpg

Visi išgyvename sunkų metą, kai ištikti pandemijos, stojome į tikrą karą su mus užklupusiomis negandomis.

Priešakinėse šio nematomo, bet kupino pavojų fronto linijose yra medikai. Jie dirba negailėdami jėgų, nors ne visada turi pakankamai išteklių. Tačiau šioje žūtbūtinėje kovoje medikai nėra nei vieni, nei vieniši. Į pagalbą mums atskubėjo daug nepaprastai nuoširdžiai talkinančių įstaigų, įmonių bei tiesiog atskirų žmonių. Jų parama ir pasiaukojimas, kiekvieno iš jų ištiesta pagalbos ranka stiprina ir mūsų dvasią, ir realią pagalbą, kurios reikia visuomenei.

Nuoširdžiai dėkojame MB „Elektronikos arsenalas“ vadovui Giedriui Statulevičiui už apsaugos skydelius, „ Laisvės media group“, tarpininkaujant A. Tapino fondui – už antbačius, Trakų rajono savivaldybei už dezinfekcinį skystį, UAB „Rumida“ – už respiratorius. Esame sujaudinti bendrovės „Vilniaus baldai“ iniciatyva padovanoti Trakų ligoninei plaučių ventiliacijos aparatą, kuris labai reikalingas mūsų gydymo įstaigai. Tariame ačiū A. Bobinai už paskolintą patalpų dezinfekcijos aparatą, Trakų globos ir socialinių paslaugų centro direktorė I. Markevičienei – už paskolintą deguonies padavimo aparatą. Dėkojame A. Dailidėnienei už ligoninės kolektyvui iškeptus kibinus. Ačiū visiems už kupinus gerumo skambučius ir žinutes su palinkėjimais ir palaikymu, ačiū visiems, kurie supranta mūsų nelengvą darbą ir mus palaiko.

Esame kartu ir būsime kartu. Kartu mes stiprūs.

Nuotraukoje: VšĮ Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius ir MB “Elektronikos arsenalas” vadovas Giedrius Statulevičius.

 

Antanas Česnulevičius Trakų ligoninės direktorius

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.