Akušerijos – ginekologijos skyrius

VšĮ Trakų ligoninės Akušerijos skyrius laukia nėščiųjų ir gimdyvių

Renovuotas, atnaujintas bei modernizuotas Akušerijos skyrius pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą. Šios programos dėka, nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams priežiūra teikiama naujausia modernia aparatūra. Be to, akušerijos skyrius yra vienas iš daugiaprofilinės ligoninės skyrių.

Įrengtos erdvios šiuolaikiškos gimdyklos, moderni operacinė, naujagimių palata, vienvietės palatos moterims iki ir po gimdymo, kuriose gali laiką su mama ir/ar naujagimiu leisti šeimos narys. Įrengta ir funkcionuoja moderni kondicionavimo sistema.

    

Akušerijos skyriaus personalo rūpestingumo ir kompetencijos dėka, užtikrinama kamerinė  aplinka gimdyvėms, gimdymo pozų pasirinkimas, natūralaus gimdymo galimybė, gimdymas vandenyje. Esant indikacijoms, užtikrinama instrumentinė gimdymo pagalba: cezario pjūvio operacija ir kt. Gimdymo nuskausminimui naudojami medikamentai ar epidūrinė nejautra.

Du kartus per mėnesį – pirmą ir trečią mėnesio trečiadienį skaitomos paskaitos nėščiosioms apie gimdymą ir naujagimio priežiūrą, pagimdžiusioms apie žindymo privalumus, maitinančioms motinoms – krūtų priežiūrą. Paskaitos vyksta akušerijos skyriaus padalinyje, pradžia 14 val. Telefonas pasiteiravimui – 868756565.

Akušerijos skyriaus darbuotojai skatina ir stengiasi užtikrinti natūralų naujagimių maitinimą. Teikia informaciją apie žindymą, kaip vienintelį teisingą kūdikių maitinimo būdą, kuris nulemia normalų vaiko augimą ir vystymąsį. Trakų ligoninėje aktyviai vykdoma žindymo rėmimo programa. Kiekvienas skyriuje gimęs naujagimis turi puikias sąlygas visą laiką būti su mama.

   

Kiekvienoje gimdyvių palatoje yra įrengta signalizacinė sistema, kilus neaiškumams ar prireikus pagalbos, paslaugų personalą galima išsikviesti neatidėliotinai. Gerą gimdyvių ir naujagimių priežiūrą visą parą teikia ir užtikrina gydytojai akušeriai – ginekologai, gydytojai neonatologai, gydytojai anesteziologai-reanimatologai, gydytojai pediatrai, akušerės, naujagimių slaugytojai ir kiti ligoninės specialistai (gydytojai kardiologai, gydytojai terapeutai, gydytojai chirurgai, gydytojai endokrinologai, kineziterapeutas ir t.t.).

Išvykstančias gimdyves skyriaus personalas apdovanoja išskirtine Trakų rajono savivaldybės įsteigta dovana – ,,Šeimos knyga“.

Kaip mus rasti:

www.trakuligonine.lt

Mindaugo g. 13, Trakai, tel. nr. 8 603 33886

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.