Gydytojai

Eil.

Nr.

Darbuotojo vardas,  pavardė Skyrius Telefono Nr.
1. Danuta Tučkovska Terapijos skyriaus vedėja 8-(528)-55-659
3. Mindaugas Kasparavičius Chirurgijos – traumatologijos skyriaus vedėjas 8-(528)-55-841
4. Aušra Bernotienė Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėja 8-(528)-55-748
5. Asta Saladienė-Baniūnė Anesteziologijos – reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėja 8-(528)-55-814
6. Romas Sugintas Vaikų ligų skyriaus vedėjas (eina pareigas) 8-(528)-55-739

 

VšĮ TRAKŲ LIGONINĖS KONSULTACINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAS

2024 M. VASARIO  MĖN.

 

Eil. Nr. Pareigos Vardas, Pavardė Darbo laikas Darbo vieta
1. Gydytoja echoskopuotoja

 

Rūta Vaicekauskaitė

 

Pirmadieniais nuo 7.30 iki 17 val.

Antradieniais nuo 7.30 iki 12.58 val.

Trečiadieniais nuo 11.20 iki 17 val.

Ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 12.58 val.

Penktadieniais nuo 11.20 iki 17 val.

Konsultacijų centro

Echoskopijų kabinetas

(Mindaugo g. 13)

2. Gydytojas echoskopuotojas

 

Robertas Didžiulis

 

Trečiadieniais ir penktadieniais

nuo 9.00  iki 11.00 val.

Ketvirtadieniais nuo 13.00 iki 15.30 val.

2024-02-17   nuo 9.00 iki 13.00 val.

Konsultacijų centro

Echoskopijų kabinetas

(Mindaugo g. 13)

3. Gydytojas endoskopuotojas

 

Aslan Demishev

 

Antradieniais nuo 8.00 iki 15.30 val.

2024-02-08     (kolonoskopijos)

nuo 8.00 iki 13.30

Endoskopijų kab.

(Mindaugo g. 13)

4. Gydytoja akušerė-ginekologė

 

Vilija Variakojienė

 

Pirmadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val.

 

Konsultacijų centro

Ginekologijos kab.

(Mindaugo g. 13)

5. Gydytojas akušeris-ginekologas

 

Arvydas Savulionis

 

Antradieniais nuo 12.00 iki 15.00 val.

Ketvirtadieniais nuo 11.00 iki 13.00 val.

Penktadieniais nuo 12.00 iki 15.00 val.

Konsultacijų centro

Ginekologijos kab.

(Mindaugo g. 13)

6. Gydytoja akušerė-ginekologė

 

Valentyna Shamatovich

 

Pirmadieniais nuo 8.00 iki 10.00 val.

Antradieniais nuo 8.00 iki 12.00 val.

Trečiadieniais nuo 8.00 iki 10.00 val.

Konsultacijų centro

Ginekologijos kab.

(Mindaugo g. 13)

7. Gydytojas akušeris-ginekologas

 

Viktor Asejev

 

Atostogos nuo 2024-02-01 iki 2024-02-29

 

Konsultacijų centro

Ginekologijos kab.

(Mindaugo g. 13)

8. Gydytoja kardiologė

 

Danuta Tučkovska

 

Pirmadieniais nuo 12.00 iki 15.00 val.

Antradieniais nuo 12.00 iki 15.00 val.

Trečiadieniais nuo 12.00 iki 15.00 val.

Kardiologijos kabinetas

(Mindaugo g. 13)

9. Gydytoja kardiologė

 

Audronė Rauktienė

 

Ketvirtadieniais ir penktadieniais

nuo 7.00 iki 15.30 val.

Kardiologijos kabinetas

(Mindaugo g. 13)

10. Gydytoja pulmonologė

 

Alma Šlamaitė

 

Penktadieniais nuo 15.00 iki 19 val.

    

Konsultacijų centro Pulmonologijos kabinetas

(Mindaugo g. 13)

11. Bendrosios chirurgijos gydytojas

 

Mindaugas Kasparavičius

 

Trečiadieniais nuo 9.00 iki 11 val.

    

208 kab.

(Mindaugo g. 17)

12. Bendrosios chirurgijos gydytojas

 

Tadeuš Tučkovski

 

Pirmadieniais nuo 10.00 iki 12 val.

Antradieniais nuo 14.00 iki 15.00 val.

Ketvirtadieniais nuo 14.00 iki 15.00 val.

Penktadieniais nuo 10.00 iki 12.00 val.

208 kab.

(Mindaugo g. 17)

13. Gydytojas ortopedas-traumatologas

 

Arvydas Jonavičius

 

Pirmadieniais nuo 8.30 iki 16.00 val.

Atostogos nuo 2024-02-19 iki 2024-02-26

103 kab.

(Mindaugo g. 17)

14. Gydytojas ortopedas-traumatologas

 

Ignas Gerulaitis

 

Antradieniais

nuo 11.00 iki 16.30 val.

103 kab.

(Mindaugo g. 17)

15. Gydytojas ortopedas-traumatologas Tomas Mickevičius Trečiadieniais nuo 12.00 iki 17.00 val.

 

103 kab.

(Mindaugo g. 17)

16. Gydytojas ortopedas-traumatologas Egidijus Kontautas

 

Ketvirtadieniais ir penktadieniais

nuo 7.15 – 16.30 val.

103 kab.

(Mindaugo g. 17)

17. Gydytojas ortopedas-traumatologas Paulius Barkauskas 2024-02-11    nuo 9.00 iki 12.00 val.

2024-02-21    nuo 17.00 iki 19.00 val. 

Mindaugo g. 13

(priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius)

18. Gydytojas chirurgas Gintautas Oleka Penktadieniais nuo 12.30 iki 15.00 val.

 

208 kab.

(Mindaugo g. 17)

19. Gydytojas dermatovenerologas Michail Poloutenko Pirmadieniais nuo 13.00 iki 17.00 val.

Trečiadieniais nuo 7.00 iki 13 val.

Penktadieniais nuo 7.00 iki 13 val.

211 kab.

(Mindaugo g. 17)

20. Gydytoja oftalmologė

 

Giedrė Kareivienė

 

Antradieniais ir ketvirtadieniais

nuo 8.00 iki 16.00 val.

212 kab.

(Mindaugo g. 17)

21. Gydytoja oftalmologė

 

Tamara Avsiukevič

 

Pirmadieniais, trečiadieniais

nuo 8.00 iki 12.00 val.

212 kab.

(Mindaugo g. 17)

22. Gydytojas otorinolaringologas

 

Erikas Strupeikis

 

Pirmadieniais nuo 9.00 iki 16.30 val.

Antradieniais nuo 9.00 iki 13.00 val.

210 kab.

(Mindaugo g. 17)

23. Gydytoja otorinolaringologė Rūta Vaicekauskaitė Antradieniais nuo 13.00 iki 16.48 val.

Trečiadieniais nuo 7.30 iki 11.18 val.

Ketvirtadieniais nuo 13.00 iki 16.48 val.

Penktadieniais nuo 7.30 iki 11.18 val.

210 kab.

(Mindaugo g. 17)

24. Gydytoja otorinolaringologė

 

Regina Tarulienė

 

Pirmadieniais nuo 7.15 iki 13.30 val.

Antradieniais nuo 12.00 iki 17.30 val.

Ketvirtadieniais nuo 7.15 iki 13.30 val.

Penktadieniais nuo 7.15 iki 13.00 val.

Lentvario ambulatorija

Lauko g. 26, Lentvaris

25. Gydytoja radiologė Natalija Nedorezova Pirmadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Ketvirtadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Lentvario ambulatorija

Lauko g. 26, Lentvaris

26. Gydytojas neurologas

 

Jevgenijus Goldbergas

 

Pirmadieniais nuo 7.30 iki 11.00 val.

Antradieniais nuo 7.30 iki 11.00 val.

Trečiadieniais nuo 7.30 iki 11.00 val.

Ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 11.00 val.

207 kab.

(Mindaugo g. 17)

27. Gydytoja neurologė

 

Nijolė Dimšienė

 

Antradieniais nuo 8.00 iki 16.00 val.

 

202 kab.

(Mindaugo g. 17)

28. Gydytojas neurologas

 

Antanas Rauličkis

 

Antradieniais ir ketvirtadieniais

nuo 12.00 iki 16.00 val.

Penktadieniais nuo 7.30 iki 13.00 val.

207 kab.

(Mindaugo g. 17)

29. Gydytojas odontologas

 

Alfredas Kuzmickis

 

Porinėmis  mėnesio dienomis

(išskyrus penktadienį)

nuo 8.00 iki 12.00 val.

315 kab.

(Mindaugo g. 17)

30. Gydytojas odontologas

 

Vidmantas  Bradelis

 

Pirmadieniais:

Porinėmis dienomis nuo 12.00 iki 16.00 val.

Neporinėmis dienomis nuo 8.30 iki 12.30 val.

315 kab.

(Mindaugo g. 17)

31. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

 

Aleksandra Romaslovskaja

 

 

Darbo dienomis nuo 7.00 iki 15.00 val.

Atostogos nuo 2024-02-09 iki 2024-02-15

Fizinės medicinos ir reabilitacijos kabinetas

(Mindaugo g. 13 )

32. Gydytoja terapeutė

 

Aušra Bernotienė

 

Konsultuoja kiekvieną darbo dieną,

(išskyrus trečiadienį)

nuo 9.00 iki 10.00 val.

Atostogos nuo 2024-02-05 iki 2024-02-09

Mindaugo g. 13

(priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius)

33. Gydytoja radiologė Asta Gudabskaitė Darbo dienomis

 

Rentgeno kab.

Mindaugo g. 13

34. Gydytojas radiologas Albinas Tamkevičius Dirba nuotoliniu būdu

Atostogos nuo 2024-02-05 iki  2024-02-15

 
35. Gydytojas urologas

 

Jonas Purvaneckas

 

Pirmadieniais

nuo 9.00 iki 16.00 val.

Konsultacijų centro

Endoskopijų kab.

(Mindaugo g. 13)

36. Kraujagyslių chirurgas Jonas Gutauskas 2024-02-13 

          nuo 13.45 val.

202 kab.

(Mindaugo g. 17)

37. Gydytojas endokrinologas

 

Antanas Norkus

 

Trečiadieniais   nuo 9.00 iki 16.00 val.

 

202 kab.

(Mindaugo g. 17)

38. Gydytoja endokrinologė

 

Inga Juchnevičienė

 

2024-02-09

2024-02-23

           nuo 9.00 iki 15.00 val.

Konsultacijų centro

Echoskopijų kab.

(Mindaugo g. 13)

 

 

_____________

 

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.