Korupcijos prevencijai skirta akcija „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena”

2015-05-15
20150505_091012-1200x956.jpg

2015 m. balandžio mėnesį VšĮ Trakų ligoninė dalyvavo nevyriausybinės jaunimo organizacijos „Lietuvos medicinos studentų asociacijos“ bei „Transparency International“ Lietuvos skyriaus organizuotoje akcijoje „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“, kurios tikslas – parodyti pacientams, kad, norint atsidėkoti medicinos darbuotojams, nereikia dovanų ar kitų papildomų mokėjimų.

Akcijos metu VšĮ Trakų ligoninėje ant gydytojų kabinetų durų buvo klijuojami lipdukai „GERIAUSIA PADĖKA GYDYTOJUI YRA JŪSŲ ŠYPSENA“, iškabintos Hipokrato priesaikos.

Korupcijos prevencijai VšĮ Trakų ligoninėje skiriamas ypatingas dėmesys. Visi medicinos darbuotojai vykdo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pradėtą korupcijos prevencijos programą, laikosi VšĮ Trakų ligoninės darbuotojų elgesio kodekso nuostatų.

Kyšio davimo medikams žemina medikų garbę ir orumą, sudaro sąlygas korupciniams veiksmams plisti ligoninėje. Geriausia padėka medicinos personalui – pagarbus jūsų elgesys, nuoširdi šypsena bei geras žodis!

Primename, jog pastebėję VšĮ Trakų ligoninėje korupcijos apraiškų, galite kreiptis ir apie tai pranešti ligoninės administracijai arba skambinti visą parą veikiančiu STT „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt.

VšĮ Trakų ligoninės administracija