Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa II dalis

Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programų dėka, atnaujintas Trakų ligoninės akušerijos – ginekologijos skyrius

Atvykusios gimdyvės, naujagimiai ir jų artimieji džiaugiasi atnaujintomis akušerijos – ginekologijos skyriaus patalpomis, modernia medicinos įranga bei aukštos kokybės asmens sveikatos priežiūros paslaugomis.

VšĮ Trakų ligoninė gavo paramą beveik milijoną eurų pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą.
Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos tikslas – mažinti ekonominius ir socialinius skirtumus tarp Lietuvos ir labiau išsivysčiusių Europos Sąjungos valstybių, tarp mūsų šalies miestų centrų ir silpnų periferinių regionų.

Šveicarijos parama buvo skiriama dviems programoms:

1. „Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“

Projekto vykdytojas – LSMUL Kauno klinikos

VšĮ Trakų ligoninė šio paramos dėka aprūpinta kokybiškoms paslaugoms teikti būtina modernia medicinos įranga; Įstaigos specialistai turėjo galimybę tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, Parengtos 70 akušerijos ir neonatologijos diagnostikos ir gydymo metodikos, kurios jau pradėtos diegti VšĮ Trakų ligoninėje.

 

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.