Informacija dėl slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų

2022-09-15
pexels-matthias-zomer-339620.jpeg

Informuojame, jog VšĮ Trakų ligoninė teikia slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas, kurios apima slaugos ir palaikomojo gydymo bei kitas sveikatos būklės palaikymo paslaugas (pagal indikacijas kineziterapiją, masažą ir kt.). Slaugos paslaugos teikiamos bet kurio amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems, kai yra aiški ligos diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas. Ši paslauga skiriama tuomet, kai pacientui nustatyta galutinė diagnozė ir nereikia atlikti papildomų tyrimų diagnozei nustatyti, taip pat tais atvejais kai būtinų slaugos paslaugų nėra galimybės suteikti paciento namuose.

Su gydančio gydytojo siuntimu, privalomuoju sveikatos draudimu drausti pacientai iš visos Lietuvos gali gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas VšĮ Trakų ligoninėje, kurias finansuoja teritorinės ligonių kasos, 120 kalendorinių dienų per metus. Prioritetas teikiamas Trakų rajono gyventojams.

Kviečiame kreiptis į VšĮ Trakų ligoninę dėl slaugos paslaugų telefonu 8-(528)-55 814 arba el. paštu: socialinis@trakuligonine.lt Mes suteiksime Jums detalesnę informaciją apie paslaugas ir padėsime Jums spręsti iškilusius klausimus.