Gimdos kaklelio vėžys nemėgsta patikros: kovo mėnesį skystosios citologijos PAP tyrimas VšĮ Trakų ligoninėje kainuos tik 15 EUR

2015-03-08

Valstybinis patologijos centras kartu su VšĮ Trakų ligonine š. m. kovo 1-31 dienomis vykdys akciją „Pasirūpink savimi – pasitikrink dėl gimdos kaklelio vėžio“.

Lietuva gimdos kaklelio sergamumo ir mirtingumo statistikoje yra pirmaujanti tarp kitų Europos šalių.  Pagrindinės neigiamos Lietuvos statistikos priežastys yra aukštos rizikos žmogaus papilomos viruso paplitimas ir  efektyvios gimdos kaklelio vėžio prevencijos stygius.

Šios iniciatyvos tikslas paskatinti moteris atkreipti dėmesį  į savo sveikatą ir išsitirti dėl gimdos kaklelio vėžio naudojant pažangiausiais technologijas Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje pavasarinėje akcijoje ir kovo mėnesį atlikti skystosios citologijos PAP BD SurePath™ tyrimą VšĮ Trakų ligoninėje su 40 proc. nuolaida. Tyrimo kaina    15 EUR (vietoje įprastos 25 EUR kainos).

Dėl mėginio paėmimo kreipkitės į VšĮ Trakų ligoninės ginekologijos kabinetą (Mindaugo g. 13, Trakai, II aukštas) darbo dienomis nuo 13 val. iki 17 val., su savimi turėkite asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Atkreipiame dėmesį, kad išankstinė moterų registracija skystosios citologijos PAP BD SurePath™ tyrimui nebus vykdoma.

Lankstukas informacija gydytojams

PAP tyrimas lankstinukas