Geriausia padėka gydytojui – paciento ištartas „ačiū“

2014-04-16

VšĮ Trakų ligoninėje 2014 m. balandžio 17-18 d. organizuojama Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) ir Transparency International Lietuvos skyriaus akcija, skirta korupcijos prevencijai.

Nevyriausybinė jaunimo organizacija “Lietuvos medicinos studentų asociacija” (LiMSA) kartu su partneriais  “Transparency International”  vykdo projektą  “Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena“, kurio tikslas – mažinti korupcijos mastą gydymo įstaigose ir didinti pacientų pasitikėjimą gydytojais. Akcija vyksta jau trečius metus iš eilės ir sėkmingai plinta Lietuvos ligoninėse! Ši akcija Sveikatos Apsaugos Ministerijos buvo pripažinta kaip viena veiksmingiausių ir naudingiausių antikorupcinių iniciatyvų Lietuvoje.

Palaikydama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą dėl korupcijos prevencijos sveikatos sistemoje, į 2014 m. vykdomą akciją įsitraukė ir  VšĮ Trakų ligoninė, taip prisidėdama prie dar 37 Lietuvos gydymo įstaigų, dalyvaujančių akcijoje ir remiančių idėją, kad papildomi atsidėkojimai nereikalingi.

Akcijos metu pacientams bus dalijamos skrajutės, informuojančios apie tai, kad gydymo įstaigoje ir be papildomo atlygio jiems bus suteikta reikalinga pagalba. Gydytojams pateikta informacija, kaip atsisakyti pacientų brukamo kyšio. Specialistai ant savo kabinetų durų klijuos lipdukus, patvirtinančius, kad geriausia padėka gydytojui – paciento ištartas „ačiū“.

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.