Direktoriaus kreipimasis

Mieli Trakų rajono gyventojai,

Trakų ligoninės tikslas yra gerinti Trakų rajono gyventojų sveikatą, mažinti sergamumą ir kokybiškai teikti medicinos paslaugas. Norėtume Jus informuoti, kad Trakų ligoninėje Jums gali būti suteiktas platus spektras paslaugų. Teikiame ne tik būtiniausias, bet ir pagrindines Trakų rajono gyventojams reikalingas paslaugas: Priėmimo-skubiosios pagalbos, Chirurgijos-traumatologijos, Akušerijos-ginekologijos, Dienos chirurgijos, Terapijos, Anesteziologijos-reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Slaugos ir Palaikomojo gydymo, be to turime labai svarbų mūsų mažiems gyventojams – specializuotą Vaikų ligų skyrių. 2018 m. stacionare buvo gydyti 2 976 pacientai, gimė net 306 naujagimiai. Džiaugiamės, kad netgi būsimos mamos iš kitų rajonų pasirenka, kad jų mažyliai ateitų į pasaulį būtent Trakų ligoninėje. 2018 m. vyko Trakų rajono savivaldybės remiama akcija „Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio vaikai“, kurios metu kiekvienam naujagimiui buvo įteikiama prisiminimo dovana. Ši graži tradicija tęsiasi ir 2019 m.

L.e.p. stacionarinės asmens sveikatos priežiūros administratorė Aušra Koršunova ir gydytoja terapeutė Audronė Žeknienė (kairėje) džiaugiasi suremontuotomis patalpomis


Taip pat kviečiame Jus naudotis mūsų Konsultacinės poliklinikos paslaugomis. Konsultacinė poliklinika – tai Trakų ligoninės padalinys, teikiantis aukštos kvalifikacijos gydytojų specialistų, tokių kaip akušerio-ginekologo, chirurgo, dermatovenerologo, echoskopuotojo, endokrinologo, endoskopuotojo, kardiologo, neurologo, oftalmologo, ortopedo-traumatologo, otorinolaringologo, pulmonologo, radiologo, urologo, vaikų ligų gydytojo ir vidaus ligų gydytojo konsultacijas. Norintiems pasinaudoti šiomis paslaugomis reikia turėti šeimos gydytojo siuntimą ir iš anksto užsiregistruoti. 2018 m. konsultacinėje poliklinikoje suteikėme net 42 409 konsultacijas.

Ne mažiau svarbu, kad paslaugas teikiame ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Paslaugas teikiame net kelis kartus griečiau, nei didžiosios miestų ligoninės. Dėl to mūsų ligoninės paslaugomis noriai naudojasi ir kitų rajonų gyventojai.

Džiaugiamės, kad Trakų ligoninė taip pat yra patraukli ir jauniems, naujausias žinias įgijusiems gydytojams, kurie nori dirbti ir savo ateitį kurti būtent Trakų rajone. Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje dirba daug jaunų medicinos gydytojų, šiais metais Terapijos skyriuje darbą pradėjo nauja gydytoja terapeutė. Taip pat didžiuojamės, kad savo darbuotojams suteikiame geras sąlygas dirbti – 2018 m. į pensiją išėjo darbuotoja, Trakų ligoninėje dirbusi beveik 50 metų! Kai kurie netgi pensinio amžiaus darbuotojai pasirenka toliau kurį laiką dirbti ligoninėje. Kadangi tiek 2017, tiek 2018 metus Trakų ligoninė baigė teigiamu rezultatu, iš sutaupytų lėšų 2018 metais visiems darbuotojams buvo išmokėti priedai. Gydytojų kartų kaita vyksta natūraliai, tačiau mums pavyksta išlaikyti gerą naujų ir patirtį sukaupusių darbuotojų balansą.

Be to, nuolat atnaujiname tiek įrangą, tiek patalpas. Pavyzdžiui, 2018 m. gavę Trakų rajono savivaldybės finansavimą atnaujinome dalį operacinėje naudojamos įrangos. Endoskopijos paslaugas teikiame nauju aparatu, o echoskopijos atliekamos erdvesnėse bei patogesnėse patalpose. Terapijos skyriuje buvo visiškai renovuotos net 8 palatos ir procedūrinis kabinetas. Kapitaliai suremontuota laiptinė.

Linkime Jums sveikatos ir kviečiame ja pasirūpinti Trakų ligoninėje.

Direktorius Antanas Česnulevičius

© 2019m. VšĮ „Trakų ligoninė”. Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai. Telefonas: 8 (528) 55 785, El.paštas: info@trakuligonine.lt
Įstaigos kodas: 181383493, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.