Delegacija iš JAV lankė VšĮ Trakų ligoninę

2018-04-28
20180418_124556-1200x900.jpg

Šių metų balandžio 18 d. VšĮ Trakų ligoninėje lankėsi svečiai iš JAV. Delegacijos atvykimo tikslas į Lietuvą buvo susipažinti su skubios pagalbos skyrių struktūra įvairiose ligoninėse ir skubios medicininės pagalbos organizavimu Lietuvoje. Svečius stebino, kad priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje paslaugas teikia skirtingų specialybių gydytojai, kad rajoninio lygmens ligoninė aprūpinta tokia modernia įranga. Dr. Herb Loyd teigimu, JAV skubiosios pagalbos paslaugas teikia skubiosios pagalbos gydytojas. Šiuo metu Lietuvoje jau ruošiami skubiosios pagalbos gydytojai, kurie ateityje dirbs priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuose.

Nuotraukoje iš dešinės:
-Dr. Herb Loyd, skubiosios medicinos gydytojas, koordinuojantis Lietuvos skubiosios medicinos rezidentų stažuotes JAV, finansuojamas Kazickų šeimos fondo.
-VšĮ Trakų ligoninės stacionarinės asmens sveikatos priežiūros administratorė Aušra Narbutienė.
-VšĮ Trakų ligoninės l.e. direktoriaus pavaduotojos medicinos ir valdymo reikalams pareigas Aušra Koršunova.
-VšĮ Trakų ligoninės priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Irena Kondratovič.
-VšĮ Trakų ligoninės priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja Daiva Malikėnienė.
-Prof. Stewart Wright, skubiosios medicinos gydytojas, vienas iš Sinsinačio universitetinės ligoninės direktorių.
– Grace Lagasse skubiosios medicinos gydytoja rezidentė Sinsinačio universitete.
– Andrius Černauskas – skubiosios medicinos gydytojas rezidentas Vilniaus universitete.